NBA je zpět! Umístění odvety je potvrzeno! Lakers ztratili výhodu domova

- Jun 15, 2020-

                            7d08-itvqccc2594337

To bylo 70 dní, protože liga pozastavena března 12 a nyní NBA se konečně vrací! 21. května, pekingského času, podle několika zpráv, pokud nedojde k nehodám, Xiao Hua oznámí odvetu v červnu.

                           f496-itvqccc2594383

ESPN odhalila, že liga bude vydávat politiku v červnu 1, aby tým připomenout hráče, kteří opustili domov, a rozšířit obsah školení investovat více týmu personálu. V té době liga formálně učiní první krok k obnovení sezóny.

                           85db-itvqccc2594423

Současný nba původní plán je shromáždit hráče za dva týdny a izolovat je po určitou dobu. Poté byli hráči uspořádáni na 1-2 týdny osobního tréninku na tréninkovém hřišti týmu a pak se konal formální tréninkový tábor 2-3 týdny, který jim pomohl připravit se na restart sezóny.

Nicméně, ne všichni hráči jsou ve Spojených státech, a někteří hráči, včetně East Cic, se vrátili do svých domovských zemí během pozastavení. Nejen NBA, jiné ligy mají podobné situace. Z tohoto důvodu prezidenti hlavních sportovních lig v Severní Americe společně požádali vládu o pomoc a jsou přesvědčeni, že v této věci dostanou pomoc od vlády.

                          95f8-itvqccc2594508

Po restartu, NBA stále doufá, že obnovit pravidelné sezóny co nejvíce. Reportér Mike Fisher odhalil, že týmy v podstatě dokončily asi 65 zápasů. Liga jedná s šéfy o snížení pravidelné sezóny na 70 zápasů v této sezóně. Ve čtvrtek místního času uspořádá Unie konferenční hovor k projednání této záležitosti.201812151717119744015

Profil společnosti

Jsme výrobce prstenů šampionů s více než 15 lety zkušeností. Máme vlastní vývojové studio a špičkové technologie a stroje v oboru. Výrobky jsou prodávány po celém světě a jsou milovány zákazníky v evropských a amerických zemích. Navázali jsme dlouhodobý kooperativní vztah s mezinárodními přepravními společnostmi, s rychlými logistickými službami a dokonalým poprodejním servisním systémem. Pro zákazníky s velkými objednávkami, budeme dělat prsten umělecká díla v předstihu podle vašich požadavků a poskytnout vám vzorky zdarma. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na svého specialistu na oddělení služeb zákazníkům.