James '6 Unbreakable Records, další cíl v historii

- Jul 07, 2020-

75f4-iwasyeh6742535

7. července byl Clippers stráž Shamet New Coronavirus pozitivní. Kromě toho, Heat nechal třetího hráče testovat pozitivně, kromě hráče také Heatové potvrdili novou korunu. Kromě toho data z 5. července ukázala, že ve Spojených státech bylo více než 2,83 milionu případů nové koronární pneumonie. Florida je nejvíce postiženým státem. Florida potvrdila průlom 10 000 případů za jediný den před několika dny. Pro čtvrtfinále není hvězda NBA Barkley optimistická. Řekl:" Nemám' nemyslím si, že máme šanci dokončit zápas," Řekl Barkley.": To bude bolet mnoho lidí. Ztratí práci a ovlivní budoucnost. Je zřejmé, že Florida je nyní plná. Nejhorší místo na světě, nechali jsme tam 22 týmů, stejně jako WNBA, MLS (American Major League Soccer). Nevím, jak vydržíme 3 měsíce, pravděpodobnost, že zůstaneme 3 měsíce, aniž by se vymanili, myslím, že to není možné.


To bylo také 2. července že Lakers podepsal JR Smith poté, co Bradley ustoupil od zápasu. Přidání Smitha umožnilo Lakersům udržet si svou původní konkurenceschopnost. 29. června podle re-simulace ESPN' indexu bojové síly BPI, Milwaukee Bucks vyhrály 42,5%, Los Angeles Lakers 19,9%, Toronto Raptors 9,3%, Boston Celtics 7,8% a Lakers. Od začátku pozastavení padla 50% šance na vítězství v šampionátu. Hlavní hráč týmu' Nong Mei, však v rozhovoru uvedl, že Lakers' šance na vítězství v šampionátu by měla být větší po dlouhém pozastavení.


Ať už je to bratr Nongmei nebo Absolutely James, nepřestal trénovat od začátku nové korunní epidemie. Jak je uvedeno v předchozím článku, 36letý James musí doufat, že se co nejdříve vrátí zpět. U ostatních mladých hráčů může čekat nebo dokonce vzdát zápas, ale pro veterána, který na mě nečeká, je rozhodně první zápas. I když si James udržel vysoký stupeň sebekázně, i když jeho fyzický stav je stále vynikající, ale můžete uniknout devastaci let, kolik energie může James hrát, je velmi hodnou otázkou. Pokud jde o nedávné Jamesovy tréninkové fotografie vydané Lakersem, oficiálně vidět jeho stav je stále dobrý.

8d3b-iwasyeh6744154

Nejlepší rekord je, že James také udržoval rekord nejméně 25 bodů na hru za 15 sezón. James není výbušný střelec druhu Harden' ale James' schopnost výstupu na hru je stabilní. Nejděsivější částí tohoto záznamu je kontinuální. I když ostatní hráči' schopnost bodování exploduje, je zakázáno, aby některá zranění v polovině sezóny ovlivnily průměrné bodování během sezóny. I když někteří hráči po vlně mají stále výbušnou schopnost bodování, mají problém Je pro ně problém udržet si své dlouhodobé zdraví bez Jamese.

Ještě děsivější než tyto záznamy je, že James může být na stejné scéně jako jeho vlastní syn. V současné době je Brownie nováčkem. Pokud to půjde dobře, návrh 2023 Brownie vstoupí do NBA. S fyzickou zdatností Jamese' bude hrát další tři sezóny. To není nemožné, to znamená, že James může za 3 nebo 4 roky rozbít dva záznamy slz a duchů: stát se historickým bodovacím králem NBA + otcem a synem NBA na stejné scéně.