Říká se, že plat NBA je vysoký, co může ve Spojených státech žít minimální příjem NBA?

- Jul 10, 2020-

Jako nejlepší basketbalová hra' má NBA velmi vysoký stupeň komercializace a zde mohou hráči získat slávu a peníze. Od doby, kdy NBA zavedla novou smlouvu o vysílání, se platy hráčů dramaticky zvýšily. Dokud mohou hrát kolem 20–10 dat, mohou v zásadě získat 10 milionů ročních platů. Ve srovnání s jinými basketbalovými ligami na světě je NBA opravdu svatým místem pro všechny sportovce. Říká se, že plat NBA je vysoký, co může ve Spojených státech žít minimální příjem NBA'


Příjem NBA :

5e66-iwasyei7915173

Pro fanoušky věnují více pozornosti hvězdám, které žijí na vrcholu ligy. Každý rok si mohou snadno vydělat roční plat ve výši 10 milionů juanů. Když převedou více než 10 milionů amerických dolarů na RMB, mají téměř 100 milionů juanů. Dokážu si představit životy hvězd. Jaký luxus. Důsledkem toho je dát fanouškům iluzi, jako by byli všichni hráči NBA drahé.

Fakta jsou však velmi krutá. Někteří silní hráči nebo potenciální hráči, kteří dosud nedosáhli úrovně výkonu, často dostávají dobrou záruční smlouvu, která může mít roční plat vyšší než 1 milion. To je pro obyčejné lidi. Je to také dobrý příjem, koneckonců roční příjem několika milionů juanů je také místním tyranem v Číně.

9b49-iwasyei7915271

Ještě horší než tito hráči, mohou získat jen stovky tisíc dolarů v nezaručených smlouvách, které mohou udržovat pouze normální životy a výdaje. Ještě horší je, že mohou podepsat pouze oboustrannou smlouvu s pouze sto tisíc ročních platů, a mohou tak kdykoli čelit riziku propuštění.

Pro hráče NBA nejsou jejich výdaje tak jednoduché, jak si myslí fanoušci. Na jedné straně je jejich příjem zdanitelný. Na druhou stranu, jako sportovec, potřebují hodně peněz na udržení svého těla. Kvalita, pokud chcete zlepšit svou sílu, musíte utratit peníze za pronájem profesionálního trenéra pro výcvik. Nejedná se o malé náklady. Život mnoha hráčů NBA ve spodní části NBA je velmi obtížný. Fenomén zbytků a práce na částečný úvazek je Všichni hráči NBA existují.