Jak jsou tyto magické záznamy o NBA vytvořeny?

- Jul 07, 2020-

Jak všichni víme, se zrychlením útočného rytmu a změnou defenzivních pravidel nyní liga vstupuje do éry&"data prudce stoupající GG". Jedním z nejpřímějších důkazů je, že pokud hráč dostal desetinásobek před deseti lety, je to stále velká zpráva. Nyní však téměř každý herní den mohou hráči získat trojnásobné částky. Jinými slovy, trojnásobné čtyřhra se stala stále více&"méně cenným GG".

cbb9-iwasyeh6659607

I když jsou však data znovu nafouknuta, některá data jsou nyní stále velmi neuvěřitelná. Níže se podíváme na některá podivná data v historii, některé jsou velmi dominantní, některé jsou trochu podivné a některé jsou trochu vtipné.


100 bodů a 25 doskoků

basketball

Z hlediska obtížnosti může Chamberlain' 100 bodů v jedné hře určitě patřit mezi tři nejlepší v historii. Na scéně proti Knicksovi Chamberlain skóroval 36 ze 63 výstřelů, zaznamenal 100 bodů a také chytil 25 doskoků. Je zajímavé, že Chamberlain si myslel, že jeho 100 bodů bude brzy přerušeno. Uběhlo však téměř 60 let a nejblíže je pouze 81 bodů Kobe'.

021b-iwasyeh6660329


8 faulů, 6 faulů

Fouls nejsou divné a šest přestupků není neobvyklých, ale je divné získat 6 faulů po pouhých 8 minutách hry. Jan Weselli, který hrál za čaroděje v roce 2013, to udělal. Zanechal 6 přestupků za pouhých 8 minut. Za zmínku stojí, že to není jen Jan Weselli. Jak víte, Battle jednou měl takovou hru. Byla to bitva 2 jeho kariéry. Hrál ve hře 8 minut. Získal 4 body na 2 ze 3 výstřelů, ale také dostal 6 faulů.

0 sekund 1 obrat

Ať už jde o bodování, odrazy, asistence nebo chyby, chyby, předpoklad získání dat je hrát, ale v roce 2012 Russell Butler dokončil" zdánlivě nemožný úkol" ;, hraní 0 sekund Zhong, hněv límce 1 chyba - zvláštní situace je tato, po vypršení časového limitu, Butler byl nahrazen, sloužil na vedlejší linii, nečekaně vypršel časový limit 5 sekund, a pak byl znovu nahrazen, takže došlo k druhé A velmi vzácné situaci, kdy byla odeslána jedna chyba.