6 velkých hráčů s méně než 8,3% vzhledem na druhém místě na východě, ne Leonardem?

- Jul 06, 2020-

news-aHR0cDovL2luZXdzLmd0aW1nLmNvbS9uZXdzYXBwX21hdGNoLzAvMTIwNDQ0MjIzMTYvMA

Obhájce šampionů Toronto Raptors v této sezoně přiměl lidi, aby se obávali svých vyhlídek během offseason. Důvodem je, že jejich vůdce v minulé sezóně, Kawhi Leonard, oznámil talent v Los Angeles Clippers během offseason.


Výsledkem je Raptors' trh klesal celou cestu, a dokonce i někteří odborníci se domnívají, že nemohou vstoupit do play-off v této sezoně, natož aby udělali vlny v play-off ve snaze bránit svůj titul.


Zdá se však, že nyní tato fakta dávají těmto odborníkům facku do tváře. Toronto Raptors jsou v současné době na druhém místě na východě s 46-18 rekordy. Za nimi stojí špičkové týmy Celtics, 76ers a Heat na východě. Neočekávaně, Raptors' záznam je lepší než záznam Clippers, který si nikdo nemůže představit před začátkem sezóny.

news-aHR0cDovL2luZXdzLmd0aW1nLmNvbS9uZXdzYXBwX21hdGNoLzAvMTIwNDQ0MjIzMTcvMA

A to všechno se hrálo s týmem plným zranění: Doposud v této sezoně hráli dravci 64 pravidelných sezonních her, Siakam hrál 53 her, Kyle Lowry hrál 52 her, Ibaka hrál 50 her, Van Fleet hrál 48 her, Powell hrál 44 her a Marc Gasol hrál 36 her. Lidé mohou' nepomáhat, jaký druh bojové síly mohou dravci ve zdravé formě vybuchnout.


Naštěstí tato scéna přichází. Podle zpráv amerických médií se současní dravci zotavili ze zranění. Jakmile začne zápas, Raptors proběhnou do play-off se zdravým přístupem.


Minulé období si fanoušci mysleli, že právě Leonard přivedl tento tým na tak skvělou úroveň. V této sezoně ostatní hráči Raptors polkli dech a nyní konečně dokázali, že i bez Leonarda je jejich síla dostatečná k tomu, aby se Raptors stal špičkovou powerhouse na východě.

news-aHR0cDovL2luZXdzLmd0aW1nLmNvbS9uZXdzYXBwX21hdGNoLzAvMTIwNDQ0MjIzMjAvMA

Powell se téměř zdvojnásobil, průměroval skóre z 8,6 bodů v minulé sezóně na 16,4 bodů v této sezoně, celková míra střelby dosáhla 50,4%, může také zasáhnout 2,1 s tříbodovou rychlostí střelby až 39,8%. Vytvořte 3-ukazatel.


Pokud dravci mohou letos v play-off pokračovat více než Clippers, nebo dokonce úspěšně obhájit své tituly, stane se to inspirujícím příběhem. Počkejte na play-off!